Інтернет магазин Dive.ua - магазин для справжніх дайверів.
Якщо Ви дайвер поки тільки в душі або сертифікований дайвер, у Вас є чудова можливість як набути навичок дайвінгу з нуля, так і стати професійним сертифікованим дайвером вищої категорії по дайв курсам PADI, отримати сертифікати і вільно насолоджуватися незабутньою красою підводного світу.
Але крім навичок і знань для отримання задоволення від занурень потрібно так само зручне і якісне спорядження, щоб Ви відчували себе комфортно і безпечно, а у виборі спорядження Вам зможе допомогти наша команда професіоналів. Ми пропонуємо вам величезний асортимент підводних продуктів від провідних брендів: Scubapro, Suunto, Mares, Aqua Lung, Cressi і навіть більше. Ми думаємо не тільки про продаж кращого спорядження для дайвінгу, а й про надання правильної поради та спілкування. Коли ви купуєте в нашому магазині, ваше задоволення гарантується. Ми пропонуємо Вам повний опис та ключові характеристики, які ми хочемо Вам показати!
Так само ми пропонуємо великий список поїздок (дейлі / сафарі) на кращих яхтах або готелях в різні куточки нашої планети, щоб відкривати для себе все більше нового і цікавого, адже скільки ще не відомо людству і може навіть Ви відкриєте щось нове для всіх нас.
Ми не просто команда фахівців, ми вже як одна сім'я, приєднуйтесь до нас, ми завжди раді допомогти, підказати, навчити.