0Порівняння товарів
Все що потрібно для дайвінгу
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–18:00

0
Мій кошик

Bare

Сортування:

Канадсько-Мальтійська група компаній працює на ринку підводного спорядження під маркою BARE® вже більше 30 років. Вона розробляє і виробляє сухі і мокрі гідрокостюми, які захищають дайвера від водного середовища і роблять кожне занурення комфортним. У колекції є моделі костюмів для будь-яких умов, переваг і рівня підготовки. Сьогодні, маючи виробничі потужності в Північній Америці, Європі та Азії, компанія займає унікальну позицію, яка дозволяє швидко і ефективно задовольняти будь-які потреби постійно рухається і розвивається світового ринку спорядження для дайвінгу та підводного полювання.

Максимальний рівень тепла і комфорту при зануренні досягається в першу чергу, за рахунок посадки (FIT) гідрокостюма по фігурі. Незважаючи на те, що більшістю компаній виробників гідрокостюмів заявляється про вже давно реалізованої "хорошою посадці" костюма по плавці, справа йде не совем так ... Саме поняття посадки костюма по фігурі, це синтез науки і мистецтва. Навіть маючи більш, ніж 30-річний досвід розробки дизайну і крою гідрокостюмів, компанія Bare постійно вдосконалює технології створення гідрокостюмів, вчиться і переучується, як підвищити наявний на сьогодні рівень комфорту і функціональності гідрокостюмів. Разом з пропозиціями компаній-розробників, розвиваються і потреби дайверів. Якщо кілька років тому вважалося достатнім на ринку, мати 5-6 розмірів для задоволення потребнойстей більшості покупців, то тепер колекція моделей гідрокостюмів BARE пропонує - 27! стандартних розмірів для чоловіків і жінок.

Спільно з появою нових технологій стали використовуватися маркетингові ходи, які насправді відволікають дайвера від істини, що головне - це посадка костюма. Нові еластичні матеріали дозволили багатьом виробникам костюмів поліпшити і без того хороший крій. Але, не помиліться, - ще не придумано заміни перевіреного часом, об'ємному, ергономічному крою, який BARE називає - BAREFIT. В сучасних гідрокостюмах для дайверів і підводних мисливців, розроблених компанією Bare, крім багатьох інновацій, були так само реалізовані:
- використання матеріалу HYDROSTRETCH
- запатентована система ATR (авторегулювання торса)
- унікальна безшовна технологія з'єднання деталей.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору