0Порівняння товарів
Все що потрібно для дайвінгу
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–18:00

0
Мій кошик

Aqua Lung

Сортування:

Aqua Lung - французький бренд водолазного обладнання біля витоків якого стояли сам Жак-Ів Кусто і Еміль Ганьян. У 1943 році завдяки цим двом маестро підводного світу народилася компанія La Spirotechnique, що стала прародителькою сучасного Aqua Lung. Через стільки років процвітання компанія Aqua Lung International святкує свій 70-й ювілей в якості справжнього лідера імперії дайвінгу.

Місія Aqua Lung International - постійне прагнення до досконалості в створенні спорядження, не тільки відповідає всім потребам досвідчених дайверів, але і предвосхищающего їх найсміливіші побажання!

Завдяки злагодженій роботі дизайнерів, інженерів, технологів і випробувачів Aqua Lung International кожен житель землі зараз може своїми очима побачити те, що раніше було доступно лише членам легендарної команди командора Жак-Іва Кусто ...

Сьогодні торгова марка Aqua Lung належить американській компанії Air Liquide, а назва бренду стало прозивним для автономного легководолазного обладнання - акваланг.

У різні роки існування Aqua Lung International, в її склад увійшли загальновизнані лідери виробництва підводного спорядження, такі як італійська Technisub, американська SeaQuest і англійська Apeks, несучи в загальну скарбничку знань свій унікальний досвід і безліч інноваційних розробок.

Будучи легендою з самого свого народження, Aqua Lung продовжила завойовувати зоряну репутацію на ринку дайвінгу. Найважливішим стратегічним рішенням в зміцненні позицій компанії, став розподіл обов'язків між усіма членами холдингу по їх по «основними спеціалізаціями». Кожна з компаній групи відповідальна за певний тип обладнання: компенсатори плавучості для SeaQuest, Регулятори й редуктори - для Aqua Lung, маски, ласти і трубки - для Technisub.

Таким чином, виробники можуть з упевненістю сказати, що товари під маркою Aqua Lung розробляються фахівцями своєї справи, гарантуючи кожному дайверу при зануренні безпеку і задоволення.

Своє 70-тиріччя Aqua Lung International святкуватиме з гордістю! Колись маленька компанія перетворилася на світового лідера індустрії дайвінгу, як за обсягами виробництва високоякісного спорядження для аматорських та технічних занурень, так і за кількістю патентів.

Спадщина Жак-Ів Кусто безсумнівно можна назвати безцінним. Створивши перший регулятор моделі CG45 Aqua Lung, Командор залишив «прочиненими двері», для всіх бажаючих проникнути в таємничий, повний таємниць і загадок підводний світ морів і океанів, подарувавши «Водяні легкі» всьому світу.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору